Апта тынысы - 11 наурыз 2019 жыл

Бұл аптада кезекші  - 10а-сыныбы, сынып жетекшісі – Жигалина С.В.

Жиында ғылыми жұмыс бойынша оқу ісінің меңгерушісі С.Т.Алиева тек лицей оқушыларына ғана емес, басқа мектептің оқушыларына да грамоталар мен дипломдар табыс етті:

  • лицей базасында өткізілген математикадан 5-6 сыныптарға арналған қалалық «Юниор» олимпиадасына қатысып, жүлделі орын алғаны үшін марапатталды:
  1. І орын – Сағымбаев Мансур, 6-сынып оқушысы, №28 мектеп-лицейі;
  2. І орын – Тілеуғали Әли, 5-сынып оқушысы, №7 ЖББОМ;
  3. ІІ орын – Шамиш Мейірбек, 6-сынып оқушысы, №38 мектеп-лицейі;
  4. ІІ орын – Толстов Александр, 5-сынып оқушысы, №21 ЖББОМ;
  5. ІІІ орын – Шанғали Мұхаммед, 6-сынып оқушысы, №43 ЖББОМ;
  6. ІІІ орын – Мирошниченко Арина, 6-сынып оқушысы, №3 ЖББОМ;
  7. ІІІ орын – Бисакай Рабия, 5-сынып оқушысы, №28 мектеп-лицейі;
  8. ІІІ орын – Качурин Владислав, 5-сынып оқушысы, №3 ЖББОМ.
  • М.Өтемісұлы атындағы БҚМУ базасында 11-сыныптар арасында өткен биологиядан олимпиадаға қатысқаны үшін марапатталды:
  1. Имангазиев Ерлан – 11в-сынып оқушысы, сертификат;
  2. Сатыбалдиев Тамирлан – 11в-сынып оқушысы, сертификат, мұғалімі Никифорова Т.П.
  • «Жайық толқындары» байқауында «Жас шебер» аталымы бойынша марапатталды:
  1. Телятова Дарья, 10б-сынып оқушысы – ІІ орын, мұғалімі Сержанова Н.И.;
  2. Сентябрева Антонина, 10в-сынып оқушысы, ІV орын, мұғалімі Сержанова Н.И.;
  3. Талапкалиева Данель, 8б-сынып оқушысы - ІV орын, мұғалімі Сержанова Н.И.;

 

Тәрбие жұмысының меңгерушісі Алексеева М.А. барлық ұстаздар мен лицей оқушылары атынан мектепішілік шараларды ұйымдастырған сыныптар мен олардың жетекшілеріне алғыс айтты: 8 наурыз – жауапты 10в-сынып, жетекшісі Полуянова Н.Н.; масленица – жауапты 7в-сынып, жетекшісі Никифорова Т.П.; 1 наурыз – Алғыс айту күні – 7б-сынып, жетекшісі Ажгалиева И.К.; «Соллер» лицей фестивалі – жауапты 9в-сынып, жетекшісі Сухина З.А.

 

Барлық жеңімпаздарды құттықтап, алдағы аптаға сәттілік тілейміз!























Иван Озарко галереясы